در این چسب که در سه نوع ارائه می شود، آزادی عمل بالایی جهت انواع اتصالات  ( انواع فلزات به بتن ) وجود دارد. به عنوان مثال برای اتصال نرده راه پله ، نعل درگاه ، حفاظها و یا نصب ماشین آلات صنعتی در بتن از نوع VMK معمولی و برای کاشت آرماتور انتظار ستونها و تیرها (کارهای سازه ای) از نوع  VMK- SF   استفاده می شود و در پروژه های بزرگ صنعتی و  یا سازه های پیش ساخته از نوع NMK  استفاده میگردد.

این چسبها اتصالی مطمئن برای کاشت انواع میلگردها و بولتها در بتن ، سنگهای طبیعی ، آجر و …  بوده که در انواع مختلفی بسته به نوع کاربرد (سازه ای یا غیر سازه ای و یا صنعتی)  عرضه می گردد. انواع آن عبارتند از:

1- چسبهای سازه ای (SF )

2- چسبهای معمولی (غیر سازه ای)

3- انواع چسبهای خاص

 

چسب سازه ای VMK-SF

چسب سازه ای VMK-SF

 

این چسب در حجمهای مختلف (150ml , 280 ml , 300 ml , 345 ml , 380ml 825 ml) تولید می شود که به طور معمول با حجم  345ml در ایران عرضه می گردد، و شامل رزین و یک ماده سخت کننده است که در دو محفظه جداگانه قرارگرفته و با استفاده از تفنگی مخصوص ( APK 34) و یک قیف مخلوط کننده (MIXER ) به میزان لازم با هم مخلوط شده و به منظور ایجاد اتصال، در سوراخ تعبیه شده تزریق می شود. این محصول دارای استانداردهای معتبر جهانی برای کاربردهای سازه ای بوده (در مواردی که نیاز است آرماتور تا حد جاری شدن نیرو تحمل کند)، و عـلاوه بر آن قـادر است حداقل به مدت 50 سال شرایط اولیه خود را حفظ کرده و نیروی لازمه را تحمل نماید.

1 – VMK-SF_GB Application.pdf
2 – VMK-SF_GB__ETA-04-0072_.pdf

3-VMK-SF-_GB-Declaration-of-Performance

اطلاعات کامل …

VMK چسب معمولي

چسب vmk

 

از این محصــول می توان در مـوارد متعــددی از قبیل نصب نرده یا حفاظ راه پله ها ، نصب سنگ بر روی کف یا دیــوار ، نصب نعل درگـــاه ، کــارهــای هنــری با سنگ از قبیل نصب مجسمه ها ، و یا تغییرات دکوراسیون در معماری و….  استفاده کرد.

1-VMK_GB

 

 

 

 

چسبهای خاص

تقویت بتن چسب بتن

 

این محصولات دارای انواع کاربردهای خانگی و صنعتی می باشد.

 

 

 

چسب KKK 310

این چسب نوعــی چسب ساختمانی است که  دارای انواع کاربــردهای خانگی و صنعتی می باشد که می توان برای اتصال مواد چوبی در ترکیب با فلز، پلاستیک، بتن، آجر، سنگ سنگ مرمر و سنگ های طبیعی، فوم سخت، گچ و پانل های دکــوراسیون از آن استفاده کرد. همچنین برای چسباندن پنجره های چوبی ساختمان به کار گرفته می شود.

1-kkk310

سيستم خودتراز NMK

در اين سيستم اجزاء تشكيل دهنده، شامل ماده سخت كننده و يك مخلوط رزين است كه در دو محفظــه جدا از هم قرار دارند. با استفاده از مخــلوط كننده اي كه روي يك دريل نصب مي گردد، اجـزاء درون محفظه اي باهم مخلوط مي شوند و چسبي با ويژگــي مكانيكي بالا ايجاد مي كنند. براي محــكم نمودن پله هــا، بناهاي تاريخي،‌ فـــواره هــا و ماشــين آلات يا آرماتورهاي انتظار از قبيل ميلگرد، پروفيل ها، گل ميخهاي مهار و نرده ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

1-NMK_GB

چسب VMK -SF – winter

این نوع چسب برای اتصال آرماتور و یا بولت رزوه شده از نوع گالوانيزه و يا استينلس استيل در بتن بدون ترک استفاده می شود و از ویژگیهایی ممتاز آن کاریرد در محیطهای سرد است.

1-VMK-SF-Winter_GB